Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:10) in /index.php on line 11

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:10) in /index.php on line 11
VikiPlast.com.pl - MonoCap®, MonoCap2C®, MultiCup®, ServiceCup®
Monocap Monocap Monocap MonoCap MonoCap 2C ServiceCup MultiCup


MonoCap® - bezpieczeństwo

Wyeliminowanie procesu montażu korka środkowego skutecznie ogranicza liczbę potencjalnych źródeł skażenia wody. Plastikowa etykieta zgrzana do czoła kapsla hermetycznie osłania otwór szyjki kapsla z korkiem środkowym i stanowi skuteczną ochronę przed kurzem i brudem. Jest poza tym niewrażliwa na wilgoć, śnieg i wodę. Można ją łatwo usunąć z kapsla ciągnąc za specjalnie ukształtowany szeroki język zrywający. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania na etykiecie kolorowego nadruku (do sześciu kolorów) np. logo.

Nowość stanowią dwa specjalne pierścienie w szyjce kapsla, które pozwalają na łagodne nałożenie butli na trzpień dozownika nie powodując uszkodzeń szyjki kapsla w postaci drobinek tworzywa, które mogłyby przedostać się do wody.

W trakcie procesu produkcyjnego każdy kapsel dodatkowo poddawany jest dwukrotnie sterylizacji promieniami UV.

Kapsle są pakowane po 600 lub 575 sztuk w szczelnie zamknięte podwójne worki PE, a następnie w kartony, dzięki czemu trafiają do klienta czyste i bez odkształceń.

Produkt posiada atest Polskiego Zakładu Higieny nr. HŻ/01695/01 spełniający wymogi FDA i zalecenia UE.

Kapsel MonoCap® jest produkowany w firmie posiadającej certyfikaty HACCP oraz ISO 9001:2000.