Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:10) in /index.php on line 11

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:10) in /index.php on line 11
VikiPlast.com.pl - MonoCap®, MonoCap2C®, MultiCup®, ServiceCup®
Monocap Monocap Monocap MonoCap MonoCap 2C ServiceCup MultiCup

O firmie

VIKI PLAST® S.A. jest dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym przede wszystkim zamknięć oraz produktów związanych z rynkiem wody dostarczanej w dystrybutorach. Nasza firma istnieje od 1981 roku i od tego czasu stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek wiele opatentowanych produktów. W naszej działalności kierujemy się trzema podstawowymi zasadami:

Najwyższa jakość produktów: Wiemy, iż sukces rynkowy naszych Klientów, zależy również od wytwarzanych przez nas produktów. Dlatego też, ich najwyższa jakość - czystość, bezpieczeństwo, wygoda użytkowania oraz estetyka – jest naszym priorytetem.

Innowacyjność: Nie podążamy za rynkiem, lecz staramy się go kształtować. Nieustannie poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań, które lepiej zaspokajać będą potrzeby naszych Klientów.

Dbałość o środowisko: Jako producent wyrobów plastikowych w pełni zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności za stan środowiska naturalnego. Dbając o otaczającą nas przyrodę nie tylko produkujemy nasze jednorazowe zamknięcia z surowców nadających się do powtórnego wykorzystania, ale stworzyliśmy również specjalny produkt (ServiceCup®) ułatwiający recycling plastiku.

Nasze produkty cieszą się uznaniem w wielu krajach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.